| BeatriceKnowles a întrebat:

Cand se incepe scoala? Nu vreau raspunsuri gen:Uita-te pe net!
Am auzit de la mai multi diferite raspunsuri, cica ba pe:1 sept, 12, 13, 15?!
Deci pana la urma pe ce data se incepe? happy Fuuundalove struck

Răspuns Câştigător
| Eva9610 a răspuns:

Pe 12 incepem scoalawinking

15 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Luni,12 septembrie, ce-i asa greu? Data oficiala era(si ar trebui sa fie) 15. Dar cum data de 15 pica de cele mai multe ori in mijlocul saptamanii, se ia o data din apropierea ei.In cazul asta, 12.happy

| Zippy a răspuns:

Eu am auzit ca incep pe 1. Poti cauta pe google calendar scolar 2011-2012

| aneta a răspuns:

Eu stiu ca pe 12 septembrie

| PetreConstanta a răspuns:

Rabdare si vei afla mai este pana atunci

| cristina_6311 a răspuns:

Scoala incepe pe 12 septembrie.big grin

| xAbb a răspuns:

Pe 9 happy sept.eu asa stiu

Normal, pe 15 septembrie. Dar cum 15 o sa fie joi, şcoala va incepe pe 12.

| AlinaBarbi09 a răspuns:

Pe 12 oh go on si anul viitor pe 10 thinking ca cica ei vor sa incepem mereu intr-o zi de luni straight face Groaznic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 1 incep profii.
Iar noi pe 13!
Vacanta placuta :*

| Cecex3 a răspuns:

Eu stiu ca pe 12 septembrie :]

| Biiiultes a răspuns:

Pe 12, l-am intrebat pe dirigu meu

| Mara11Mara11 a răspuns:

La stiri anunta ca pe 3 semtembrie.

| Clauddi0 a răspuns:

15winkingfunda?laughing

| anuscka14 a răspuns:

Scoala se incepe pe 12 Septembrie!:* Funda?blushing:X