| ERMO a întrebat:

Cand se va face server nou dupa draco pe metin2.ro? sau draco este ultimu server?

7 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
Nu avem de unde sa stim cand se va face un server nou sau daca se va face. Tot ce poti sa faci e sa astepti.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu putem sti chiar cand se va face un nou server dar ce poti face e a fi pe faza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu astept l fel dar nimeni nu ne da un raspun ce dreak inseamna asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine stiu eu precis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca apare frin aprilie...si eu abia astept

| 333leon333 a răspuns:

Anu trecut a aparut prin iulie draco deci cred ca atunci apare

| rego a răspuns:

Sall. apare un servar pe an. anul trecut a aparut in iulie sau august...deci ar trebuie sa apara ceva pe forum... cateva informatii. oricum se anunta pe forum cand o sa inceapa urm. servar