| anonim_4396 a întrebat:

Cand si pana cand pot sa merg la colindat si ce colinde trebuie sa cant in fiecare zi?

1 răspuns:
| Daniela930 a răspuns:

Cam pe la 14-15 ani ziua dar mai in special 14 dar noapte poti merge pana când vrei tu! desigur ca multi dintre noi vor sa meargă aproape tot timpul deci... ziua cam pana la 14 ani si seara pana când crezi tu ca e suficent! ps:vreau fondita daca ti-a fost defolos! ce colinde ri-ar place tie sa le canti alea le canti nu ar trebui sa te iei dupa toata lumea faci cum crezi tu ai care iti plac tie mai mult dar ziua ar merge colinde de zi-iar noapte desigur colinde cum ar di "colindita","am plecat sa colindam"si etc altele! sper ca ti-a fost de folos!