| didi_6831 a întrebat:

Cand sunt difuzate urmatoarele emisiuni:Sa te prezint parintilor, Comanda la mine, Casatoreste`te cu mine, Am baiat de insuratoare! Multumesc

Răspuns Câştigător
| cr1st1n1k a răspuns:

Acum sunt in vacanta poate de la toamna sa fie o noua serie (Sa te prezint parintilor sigur se difuzeza d la toamna dar de restul nu stiu)

3 răspunsuri:
| StopTheWar a răspuns:

Aceste emisiuni sunt fictive adica sunt doar niste scenarii.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar ma ajuti sa pot urmarii si eu emisiunile de pe pc---va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nyste