| anonim_4396 a întrebat:

Cand va uitati pe Youtube la ceva frumos, pe unde sfarsiti?
De la reclamele Axe, am ajuns la dansatoare goale.

7 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Eu de la metallica am ajuns la guta straight face dar nu stiu cumrolling on the floor

| Shatteredx a răspuns:

La orice m-as uite pe youtube, sfarsesc uitandu-ma la un filmulet cu o melodie de rahat dar cu niste tipe ce danseaza pe ea de-ti pica plombele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de la tutoriale in photoshop am ajuns la filme cu fantome, horror raised eyebrows.
rolling on the floor

| 220V a răspuns:

Eu intr-un mod ciudat, de la top gear, am ajuns la......top gear

| sebyse a răspuns:

De la cateva gameplay-uri am ajuns sa vad cu explodeaza o butelie

| IamHere4You a răspuns:

Am ajuns de la Scary Movie(secvente) la reclamele de la OrAnGebig grin

| NeedHelp00007 a răspuns:

Pls ajutati-ma repede dau funda ...va rog... alcatuiti enunturi in care un numeral cardinal sa fie : subiect, nume predicativ, atribut in cazul acuzativ, atribut in cazul genitiv, complement direct, complement indirect in cazul acuzativ si dativ, si atribut adjectival. Dau funda! id:samy_iosif@yahoo.com