| love3372 a întrebat:

Cand vreau sa adaug anumite persoane ca preten pe facebook imi apare ceva in genu:
"Friend requests are for people you know, like classmates, friends, family and coworkers. Please don’t send this friend request unless you know this person personally."
Daca dau pe confirma ce se intampla?
Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti spune ca ->>> Cererile de prietenie sunt pentru persoanele pe care le ştiţi, cum ar fi colegii, prietenii, familia şi colegii. Vă rugăm să nu trimiteţi această cerere de prietenie, decât dacă ştiţi această persoană personal.
Daca nu cunosti persoana nu mai da cereri de prietenie pe facebook pentru ca risti sa ti se blocheze contul.

3 răspunsuri:
| Ş๓ilē a răspuns:

Nimic, chestia asta apare doar ca sa nu bagi la prieteni pers pe care nu le cunosti DELOC.

| DJViper a răspuns:

Daca dai confirma va aparea o eroare care va zice ca s-a trimis cererea asta inseamna ca ai probleme cu peretele poate a injurat ceva pe peretele tausau poate fi o eroare pe pagina at personala ca nu ai pus ceva bine sau este ceva gresit in cel mai rau caz ai primti spam nu poti sa mai ai prieteni daca se intampla asta fa-ti alt faccebook Funda?

| DeniiSsa a răspuns:

Nimic...cerea de prietenie se trimite...:*