| AnnaaXD a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu daca ati patit sa va fie blocat facebook.ul ( sper ca temporar ). Mie mi-a aparut o,, caseta " cu urmatoarele : More people you’ve sent friend requests to have said they don’t know you. It’s important to only send friend requests to people who know you personally, like classmates, friends, family and coworkers. Learn more.
The block will be active for 23 hours more. Titlul era : You're blocked from sending friend requests for 7 days. In general, compania facebook mi.a dat aceasta atentionare cum ca voi fi blocata 7 zile.
Intrebarea mea e : Ce se va intampla cu facebook.ul, pozele, postarile, prietenii, etc?
Cat timp va fi blocat si daca il mai pot recupera?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Stepfan a răspuns:

The block will be active for 23 hours more.
Inca 23 de ore si ai contul inapoi, deblocat, fara nicio modificare.

Chestii de siguranta de-ale lor. Se mai intampla, stai linistita, nu o sa se intample nimic.

2 răspunsuri:
| AnnaaXD explică:

Mersi :*:*