| NightAngel_8574 a întrebat:

Cand vreau sa gasesc imagini despre o tema anume, caut pe google-imagini. Dar acum de cand am un nou calculator, nu merge sa le maresc... De ce? Nu vreau raspunsuri de genu ia`ti alt pc. Sa fie oare din cauza browserului Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| Andrei011 a răspuns:

Am avut si eu problema asta saptamana asta, tot cu google chrome, am dezinstalat si l-am reinstalat.in caz ca nu functioneaza nici acum instaleaza mozila firefox varianta noua e la fel de buna. Funda?

1 răspuns:
| Caty2000 a răspuns:

Apasa totodata ctrl si invirteste mouse-ul. Nu peste tot funcctioneaza dar merita sa incerci.