| Prettygirl99 a întrebat:

Uneori mi se tot intrerupe videoclipul cand ma uit pe youtube. De ce oare? Credeti ca ar fi din cauza browserului? Folosesc Google Chrome. Astept raspunsurile voastre! happy

Răspuns Câştigător
| TDman a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie exact acelasi lucru.

Se pare ca C-ul mai avea 2 GB ramasi, si aveam virusi cu carul. AM sters din fisiere, am facut curatari, am facut o diagnosticare la youtube, am schimbat browseru, am schimbat antivirusul, nimic nu a functionat. Si cum de virusi nu am putut scapa (pentru ca aici era si problema, un mic **** add-on il tot bloca) am ajuns sa reinstalez windowsul. Totusi, incearca sa folosesti alt browser, e raspunsu pe care o sa-l gasesti aproape peste tothappy

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Fa un test de banda. Vezi ce viteza ai la net. Poate-ti merge greu netul.

| Prettygirl99 explică:

Va multumesc foarte mult!