| Raluca_Anghelescu_1997 a întrebat:

Am MacBook Air si mi-am instalat de curand Google Chrome.Mi-am ales o tema din Chrome Web Store si dupa ceva timp mi-am schimbat-o in alta tema.Acum vreau tema pe care am avut-o prima data, dar cand vreau sa o aleg din Teme nu imi mai spune "Alegeti tema" ci "Evaluati tema" si imi mai spune ca a fost adaugata la Chrome dar eu nu o gasesc si chiar nu stiu cum sa fac sa o caut deoarece nu am de mult timp acest laptop.
Fundaa! happy

Răspuns Câştigător
| Wyorel a răspuns:

Nu stiu ce versiune de chrome ai tu dar la mine nu se salveaza-n chrome daca vreau sa imi bag alta tema dau la setari si la descarcare theme si imi aleg una de acolo incearca si tu asa.