| RobertVali111 a întrebat:

Caracteristici la Samsung s5230, cat tine bateria, cum merge touch-ul, ce plusuri si ce minusuri are, cum ies pozele si filmarile.

4 răspunsuri:
| lucianman a răspuns:

Deci bateria daca e formatata corect tine 6 zile(oproximativ se duce o linie pe zi) touch-ul merge perfect fara probleme(este foarte precis) plusuri sunt multe, o sa le descoperi daca iti achizitionezi unul in privinta minusurilor camera de 3. 2 nu este foarte stralucita cam atat... o funda ceva?big grin

| Phoenix1 a răspuns:

Am ceva foarte bun pentru tine are toate detalile priveste aici http://www.gsmarena.com/results.php3?sQuickSearch=yes&sName=Samsung+s5230 poftim.Succes fundita:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dsfe

| Rebecca_4606 a răspuns:

Am s5230, bateria ma tine in jur de 5-6 zile uneori chiar o saptamana:d
E destul de bun telefonul, dar te vei plictisi cam repede de el, in rest face poze calumea, se aude bine.

Si facand raportul dintre calitate si pret eu zic ca merita.:d