| Didii15 a întrebat:

pentru cei care au Samsung s5230 Star.Cum e?

As vrea mai multe detalii in leg cu acest tel. [ex: cat tine bateria, se blocheaza touch`u, sunetul, cum face pozele, etc]

plss fundita pentru cele mai multe detalii thx :-s

Răspuns Câştigător
| AlyNkO a răspuns:

Buna,

Am Samsung S5230 Star de mai bine de 5 luni.

Aceste telefoane vin cu diferite Softuri(depinde de unde il cumperi), eu am avut noroc si l-am prins cu un soft nou in Limba Romana cu un Meniu nou si CARE TINE BATERIA 1 saptamana si ceva. Am vazut foarte multe persoane plangandu-se de baterie spunand ca nu tine mai mult de 2-3 zile.

Oricum chiar daca nu il nimeresti cu Softu asta pe care il am, eu de ex(daca vrei sa stii exact care e iti zic codu ala) poti sa iti faci UPDATE de pe net.

In alta ordine de idei, Tochu este super ok, telefonul in sine vine cu foarte multe widgeturi, de vreme, notite, youtube, calendar etc. Camera e de 3. 2 megapixeli si face foarte bine poze ziua, pentru ca nu are din pacate blitz. E Stereo se aude foarte tare si clar, Videoclipurile se vad super (eu am reusit cu un program CONVERTER sa se vada HD).

Daca vrei sa vb mai multe add id : Alyn_steaua_007

nu uita de fundita baftawinking

3 răspunsuri:
| Didii15 explică:

Thx alyn >big grin

| Alessandra_6898 a răspuns:

Paii
face pozele klare
tine mult bateria
sunet mrf
etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea tare :X:X:X