| PandaGirl a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota luata de voi la limba romana? Dar la matematica?hee hee

168 răspunsuri:
| pokemonfan2000 a răspuns:

E un elev dus cu trotineta care a luat un 0 :-))

| FallenAngel_1726 a răspuns:

La mate 9 si la romana 10[sunt a 6a]

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

La romana:
cand eram in clasa a5-a profa asculta o fata iar eu am raspuns in locul ei fara sa ridic mana...si m-am ales cun 2 laughingcum am supravietzuit? nici acu' nu-mi dau seamastraight facelaughing

la matematica:
numi aintesc sigur dar cred ca un 5 sau 6... da 6 era laughing

| deeapa a răspuns:

La romana am numai 10 si la mate cea mai mik ii 7tongue

| Scumpitza a răspuns:

9 la romana si 8 la matematica

| kykygyrly a răspuns:

Romana:4...mate:5

| Bubble_7593 a răspuns:

Cea mai mica nota la romana a fost 7big grin la mate 2laughing

| k4zZ_1052 a răspuns:

Ce note am daca incep laughing
-Romana 4
-Mate 3

| Hadley a răspuns:

La romana 6 la mate 8laughing

| Imonettex a răspuns:

Romana:10 laughing mate:8 sad

| BabyBugsBunny a răspuns:

7 rom 2 matelaughing mai bine nu intrebai

| alice_7857 a răspuns:

La romana 9 la mate 9

| ALEXme_4367 a răspuns:

1la romana deoarece nu mi-am facut tema si 3 la mate in extemporalbig grin

| BLURREDLINES a răspuns:

Cea mai mica nota luata la romana este 7. iar la matematica 5 happy

Răspuns utilizator avertizat
| DeathBat6661 a răspuns:

Pai eu sunt in clasa a 6a si la inceputu scoli se dau testele alea, nu mai stiu cum se cheama. laughing
Mate-a fost destul de binelaughing
Romana-3, 50 big grin
Franceza-2, 50rolling on the floor
Stiu ca ai zis Romana si Mate dar la mate am luat o nota buna(9, 50) si atunci am pus la Franceza, ca am luat o nota cam micarolling on the floor

| AnutsaaAnnA a răspuns:

9 la mate 9 la romanalove struck

| g3orgiana16 a răspuns:

Pei, de cand am inceput scoala la romana am luat un 6 si la matematica un 5 :d

| denisa_6193 a răspuns:

5 la romana si 7 la mate

| elisarktis a răspuns:

La ramana 8 la mate 9

| aripifrante a răspuns:

5 la romana si 3 la mate(din cauza unei erori a unei colege am luat doi de 3), dar totusi imi iesise media marewinking

| Muzika a răspuns:

10straight face(nu is tocilara)

| Ascendent a răspuns:

Romana: 8
Mate: 9

| doinitza12 a răspuns:

Pai la romina 8 da mateca 7 sincer imi plac aceste obecte tare

| ThinkPinkBb a răspuns:

La romana 8, la mate 6

| SkaterProFY a răspuns:

4 la romana si 8 la mate laughing serios happy da-mi si mia o fundita te rog din suflet am nevoiehee hee

| WarGarurumon a răspuns:

6 romana, 4 mate

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Română-7
Matematică-3rolling on the floor[sunt certată cu matematica mai ales cu geometria]I don't want to see

| Monoportocalioză a răspuns:

Romana 9, Mate 8...nus prea mici dar...:

| Aly359 a răspuns:

Romana 8 si mate 9 big grin