| didu194 a întrebat:

Care a fost cel mai rapid mod de a slabi? pe care l-ati aplicat sau cea mai rapida dieta pe care ati tinut-o?

Răspuns Câştigător
| geo01 a răspuns:

Si eu cautam un raspuns la intrebarea asta, cel mai important lucru este sa nu mananci tot ce este in farfurie sau sa mananci doar cat sa nu iti mai fie foame... ii bine sa mananci fructe si legume.nu tine dieta ca mai mult te ingrasi.nu ii bine sa te infometezi

2 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Lasa dietele rapide daca vrei sa tii kilogramele slabite departe de corpul tau, sa nu cumva sa le iei inapoi.
cea mai rapida si mai sanatoasa metoda : regim echilibrat, mult sport, multa apa.si masaj.
incearca sa scazi consumul de carbohidrati la aproximativ 30-40 g. Sa nu cumva sa elimin grasimile din alimentatie.
Baftahappy

| rOxy_6618 a răspuns:

Păi şh varămea a fost grăsuţsăă.
bine avea 5 kg in plus happy
sh a tzinut o dieta.

daca vrei ti`o dau.

deci 3 zile:
mananci carne happy. 1 zi - prajita. 1 zi - fiarta sh 1 zi - la gratar happy cu salate de varzahappy sh ea a mancat doar o felie de painehappy

dupa iar 3 zile :
mananci :
fructe sh legume verzi happy

sh celelalte 3 zile mananci
lactate happy
iaurturi, lapte, branza.happy

dar nu trebuie sa mananci nimic altceva happy
sa nu` mananci dulciuri etchappy.

cura asta a fost buna pentru varameahappy
in 2 saptamani a dat 4 kg happy

Mult noroc:*:*:*!