| anonim_4396 a întrebat:

Ce dieta rapida ati tinut si a mers?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
N-am ţinut diete niciodată, nici nu fac bine la corp, mănânc calumea, 3 mese pe zi, mişcare multă.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti un IPhone, o sa te alegi cu un telefon prost si nu ai sa mai ai bani de mancare.
Acum sincer, fa foarte mult sport, pana iti pica bratele sau mainile.

| AceAl3 a răspuns:

Nu trebuie sa tii neaparat o dieta doar nu am imanca dupa 6 nu mai manca multa paine si incerca sa incluzi mai des supele si ciorbele si sa scoti prajelile si dulciurile :* funda?

| LuciaCristina1996 a răspuns:

Nu mai manca paine si dulciuri