| CatalinDNK a întrebat:

Care a fost desenul vostru preferat? Mie mi-a placut foarte mult Samurai Jack, iar cand nu se mai faceau episoade am fost foarte trist. Anul trecut s-a lansat ultimul sezon din Samurai Jack si a fost foarte frumos. Nu inteleg cum pot copiii din ziua de azi sa se uite la aceste desene de acum. sad Imi e dor sa fiu iar copil sad

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Desene sunt facute in acord cu societatea de azi, la fel de fuc.ked up. laughing)) Preferatele mele au fost Viata cu Louie, Copiii de la 402, zambetul lui sharon, Arthur si Horseland.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand eram mic mic, cred ca Tom & Jerry era preferatul.
Dupa 7 ani, cam asa, am inceput sa ma uit mult la "Laboratorul lui Dexter", "Viata cu Louie" si "Scrapheap Challenge". Ah... Ultima nu era pentru copii laughing
Nu am savurat niciodata slobozelile agresive "de actiune", precum X-men, Batman, Iron Man si alte frustrari ale adultilor, transmise copiilor.

| Sn4k3 a răspuns:

Da, sunt foarte ciudate desenele acum. Povestiri din Cripta imi placea mult, l-am revazut de multe ori chiar si acum si tot mai am chef sa-l vad

| Iunix a răspuns:

Arthur, Tarzan ( TVR 1 ) Yakary, O lume dispărută, Andersen Povestitoru, Uimitoare lume a lui Gumball, Un Show obişnuit, să înceapă aventura, Timon şi Pumba ( TVR 1 ), Marcelino Pane Vino ( TVR 1 ), X-Men ( descoperit acu 2 ani pe Youtube ), Spidermam ( varianta aia cu venin, Octacus etc. E bine realizat ) Flipper şi prietenii săi, Patrula Brotăceilor, Redwall, Poveşti din folclorul maghiar, Prietenii din pădure, În mare parte epoca de aur a minimax-ului, a CN, Phineas şi Ferb, etc.