| Kgh13023 a întrebat:

Care a fost ultimul film pe care l-ati vazut?
Si care a fost ultima carte pe care ati citit-o?

7 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Buna,ultimul film pe care l-am vazut a fost:Miss Agent Secret, iar ultima carte:Sherlok Holmes...happy

| stefioctavia a răspuns:

Ultimul film pe care l-am vazut a fost The lion king, iar ultima carte a fost Insemnarile unei pustoaice volumul al doilea.

| AnabelleKr a răspuns:

Film: LOL(2012)
Carte:Magazinul de sinucideri

| CandyღDulceata a răspuns:

Buna :*! Ultimul film pe care l `am vazut este unul de comedie Ala` Micu` rolling on the floor)) Si ultima carte straight face este una de a lui eminescu cu proza straight face

Răspuns utilizator avertizat
| FrageAntwort a răspuns:

Film: Dorian Gray (2009)
Carte: Goethe, ''Faust''

| princess01 a răspuns:

Film: Remember Me
Carte: Contele de Monte Cristo