| GiulianoSenior a întrebat:

Care a fost ultima carte pe care ai citit-o? Film vazut? Evenimentul sportiv la care ai participat?

12 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cărţi citite în ultima lună:
Elmore Leonard - " Un glonţ, un mort"
Anne Holt - "Ura"
Liza Marklund - Prime - time"
Michel Innes - " Misterul manuscrisului "
Valentin Silvestru - "Un bou pe calea ferată"
Filippo Baldinucci - Viaţa lui Gian Lorenzo Bernini".
Eugenia Gheorghiu - "Dicţionar Geografic Ilustrativ"
Ion Manta - Ana Maria Manta - " TERRA - Mic buletin de identitate".
Kostis Bastias - "Acţiunea Păianjen 44".

| corolav a răspuns:

Filme?
Sincer nu mai ţin minte, că eu văd cîte două în fiecare seară, de la TV sau de pe You tube.
Pînă în 90 vedeam cel puţin patru filme pe săptămînă, la cinematograf.
După 90 nu cred că am mai fost de 10 ori la cinematofraf.
Eveniment sportiv? Campionatul de table al pensionarilor de la mine din parc.
În restul timpului mă documentez şi scriu cărţi, pe calculator.

| valentingb a răspuns:

Ultima carte - Padurea Spanzuratilor. Acum imi pare rau ca nu am citit-o mai devreme, e foarte buna.
Ultimul film - The ultimate gift - un film de cea mai buna calitate..cu actori foarte buni, o poveste incredibila, amuzant dar si trist, cu o regie impecabila.
Ultimul eveniment sportiv- nu-s bun la sport, de fapt ce zic eu aici? Sunt jalnic! laughing Ultima activitate sportiva a fost o bataie, si mi-a placut.
In general imi place ciclismul, si mountain bikeing-ul.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ultima carte citită a fost "Nu plânge sub clar de lună" de Heather Davis.
Abia mă uit la 5 filme pe an şi nu ştiu cum se numeşte ultimul. Dacă mă întrebi de anime e altceva smug
Ultimul eveniment sportiv la care am participat a fost Crosul "15 noiembrie".

| thegatekeeper a răspuns:

Ultima carte: Dracula, de Bram Stoker.
Ultimul film: Dead Snow.
Cat despre evenimente sportive, nu sunt interesata, deci nu am participat sau vizionat niciunul.

| Duucu a răspuns:

Anatomia și fiziologia omului.
The Hobbit - An unexpected journey.
Astuparea urechilor la Eurovision.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dostoievski.Crimă și pedeapsă(bine, încă o citesc, dar m-am uitat la urmă și știu cum se termină)
American beauty.
Alergatu' în drum spre școală.

| Felicia14 a răspuns:

Ultima carte pe care am citit-o:Moara cu noroc
Film vazut:Herry Poterr
Stafetele de la ed. fizicahappy

| Blackened a răspuns (pentru Felicia14):

Aoleo...Harry potter*

| C1neva a răspuns:

Coliba unchiului Tom. What a Girl Wants. Starturile sportive.

| Denissa02 a răspuns:

Aventurile lui Tom Sawyer...
Cicatricea.
Meciul de Handball al Oltchim cu Brasov...

| BestName a răspuns:

Abonament pe trenul spre iad, Dream house, Ora de sport de la scoala laughing :*