| 구미호 a întrebat:

Care a fost ultimul vostru vis? Acum cateva nopti am visat ca sunt de vita nobila, dar nu printesa cum e in povesti.Ce ati visat ultima data? Dau funda celui mai frumos vis!

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai aseara am avut si un cosmar si un vis foarte frumos:
Cosmar:Am visat ca eram intr-o gasca de Sopranos(o echipa de gangsteri) si ca eu ii ajutam sa sparga banci sa omoare oameni si ca o data am fost trimis intr-o misiune si am fost prims de o alta echipa (nu mai stiu cum se numea) care vroiau sa m tortureze ca sa le spun cine este seful meu, prima data au vrut sa ma tortureze amenintuda-ma ca imi omara familia, nu a tinut, la a 2-a mau tras de par(cica aveam parul lung) pana cand mi-a dat sangele,nici asta nu a tinut,pana la urma ai scos o seringa si au vrut sa mi-a bage in penis,insa cand sau apropiat cu seringa m-am sculat din somn,a fost un vis foarte urat si am invatat sa nu ma mai uit la filme cu Will Smith inainte sa dorm.
Visul Frumosbig grinupa ce s-a terminat visul urat a venit visul frumos happy.Am visat ca mi-am gasit cateaua mea numita Lassy pe care bunicul meu a vrut sa o alunge de acasa,si cum nu vroia sa plece a strans-o de gat cu o funie pana a omorato crying,revenim la vis, atunci cand am regasito pe Lassy i-am jurat ca voi avea grija de ea tot restul vietii, in acest timp bunicul meu incercase sa o omoare iar, si iar, si iar pana cand a vrut sa ma omoare si pe mine findca din cauza mea nu a putu-o omori (ce inima au unii) si pana la urma am plecat de acasa ccu Lassy si ea m-a dus intr-un loc foarte frumos pe un munte unde am ramas acolo tot restul vietii si s-a terminat visul.

P.S Nu e nici o minciuna si nici nu am inventat, in ultima vreme am numai vise ciudata dar si frumoase happy

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Pai ai rade de mine sau nu m-ai crede daca ti'as spune asa ca nu mai zic.