| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai visat ultima data?

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Ah! o gradina plina de flori!
Si pe prietenul meu cum ne jucam printre ele si radeam... a fost minunat! M-am trezit tare bine dispusa. love strucklove strucklove struck happy

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Că eram în grupul unor piţipoance rolling on the floor.

| pwp a răspuns:

Eu nu visez, dorm ne-ntoarsa big grin

| Dav7id a răspuns:

Am visat fata de care imi place, mi-a spus cum e cu relatia cu prietenul, ca e gelos si ei nu ii place asa.Astfel subconstientu a bagat caseta video dinainte de a adormi si cand m-a luat somnul a urmat sa o vad pe ea cum plangea si el cum o certa si eu eram langa ea dar nu o puteam atinge,nici sa ma auda,nici sa ma vada,nimic si puteam auzi ce e in mintea ei si spunea: "Oare unde esti (si spunea numele meu),de ce sunt ca ceilalti si o las singura cand are nevoie.Dar era doar un vis, nu are nevoie de mine, cred eu.Mai bine sa ii fie bine,decat sa ma cheme ca sufera,dar si asa ar fi bine intr-un fel, nu cred ca nu m-as duce sa o pun cu capul pe umarul meu, doar sa stiu si nu stau de doua ori pe ganduri.

| Skylar a răspuns:

Pai era chitara asta misto cu 2 griffuri si fara corzi si puteam sa cant orice melodie la ea, mi-am dat seama ca visez cand am inceput sa cant, cantam prea bine laughing

| Anonnnnn a răspuns:

Uhh.pai.pe baiatul de care imi place:X. faceam un concurs de dnb dance si de alergat[laughing ] cu el:X

| rEEy a răspuns:

Pai am visat ca eram in viitor cu pers iubita pe o insula pustie cu 2 copii iar deasupra noastra zburau elefanti laughing

| TokioFan a răspuns:

De o vreme tot il visez pe Georg si Tom de la Tokio Hotel...
1 Ii cer lui Georg un autograf
2 Tom era la mine la scoala si il intreb daca nu vrea piersici, el a raspuns ca da si ma`m dus sa-i culeg piersici sa mannce si cand am venit inapoi la scoala el nu mai era crying