| Milea_Malin_1971 a întrebat:

Salutare,as vrea si eu un cont voyo, doar o ora daca mi-l dati, sa ma uit la "La Bloc - DUPA 10 ani " l-am ratat si as vrea mult sa-l vad, id de mess : amx_malin@yahoo.com sau trimitetimi mesaj, puteti si sa schimbati parola dupa nu ma intereseaza.

5 răspunsuri:
| Robert5678 a răspuns:

Avand in vedere ca si tu ai postat o intrebare care nu prea e intrebare, si eu am sa iti raspund cu o intrebare, nu un raspuns: Ti-e greu sa iti cumperi unu cu 3 euro pe luna?

| printesa00 a răspuns:

Trebuie sa te abonezi la voyo

| bogdanstan a răspuns:

Salut, poti sa il vezi maine in reluare la ora 13:45. Vizionare placuta.