| celmaifrumosdinlistata a întrebat:

Care ati facut scoala de soferi? e complicat pana iei permisul? multumesc

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este complicat dacă nu înveţi şi nu ai simţul răspunderii pe drumurile publice.
Pa, pa.

| luckyluke a răspuns:

Daca inveti, nu big grin

| 80Cris a răspuns:

Am facut pentru cat. B. Daca iti doresti sa ai permis si inveti serios, nu pe fuga, caci poti sa ai impresia ca le stii foarte bine si cand colo la o mica chichita sa dai gres, atunci nu este complicat. Inveti ca pentru oricare alt examen. Pentru mine una a fost chiar placut sa invat cum e cu regulile de circulatie, cu semnele.Bafta!