| Biiiultes a întrebat:

Care ati fost vreodata la Gardaland in Italia?batting eyelashes
Imi povestiti si mie cum a fost va rog
Ma voi duce si eu si vreau sa stiu la ce sa ma astepthappy

Răspuns Câştigător
| sunshine_5685 a răspuns:

Am fost recent anul asta...de Pasti.Este foarte frumos.Trebuie sa platesti intrarea 25 de euro, si apoi poti sa te dai in ce vrei tu, si de cate ori vrei. Exista variate carusele in care sa te dai: unele mai ''puternice'', altele si pentru cei care nu stau bine cu inimalaughingO sa ai nevoie de mult timp, deoarece este foarte mare, si nu o sa-ti mai vina sa pleci de acolohappy:X... distractie placutahappy

1 răspuns:
| geogeo23 a răspuns:

Foarte fain! am fost de 4 ori.este multa adrenalina si distractie in acelasi timp.bafta!