| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Care au fost cele mai infricosatoare intamplari din viata voastra?

9 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Cand am vazut frumusetea intruchipata, cutzu meuuu, rasa beagle, cred ca sti cum arata, cateii sunt cele mai super animale dupa parerea mea, normal.Ale tale?, beagelul meu e ca al tuturor, dai google si poze beagle, daca ai animale sa imi dai poze cu ele ca le ador pe toate, oricum m-am cam desprins de la subiec, cand mi-am luat catel

| XKidutzaa a răspuns:

Pai sincer eu am MULTE dar o sa iti zic pe cele care m-au speriat cel mai tare depinde de tine daca ma crezi sau nu
1 eram cu niste prieteneni 3 baieti si eu+inca o fata si eram la unul care presupunea ca avea un strigoi in casa noi ne-am dus ca sa aflam si eram toti in bucatatrie si am pus la inregistrat in alta camera, nici musca nu se auzea si cand am vrut sa vedem ce-am inregistrat se auzea numai muzica rock si un copil care striga tataia ma rog asta nu a fost nmc cand am dat sa plecam si eram vreo 3 la usa si ceilalti 2 in camera baiatului, toate usile erau inchise si ferestre dar deodata apare o umbra la usa din sufragerie si se vede cum se apasa clanta usa se trage inauntru si se izbeste inapoi ...cand am vazut toti am zbughit-o pe usa si pe scari coboara de la etajul 5 si cand am ajuns in fata blocului ne-am uitat la geamuri si perdelele se ridicau...(sincer asta m-a speriat foarte tareh)
2 Eram la mine acasa cu o prietena si eu la apartament am un hol foarte lung si ne jucam noi cand se face frig pe hol si bate vantu(nu stiud e unde)noi ne-am speriat si am inchis usa de la sufragerie ne-am ascuns acolo si tot se miscau pe hol umbre se auzeu zgomote si eu moarta de frrica am sunat un coleg sa vina la mine cat de repede poate ...si in timp c vbeam a bocanit cineva la usa (cu toata frica m-am dus pe hol si nu era nm) intr-un final a venit prietenul meu si ne-a gasit speriate toate transpirate reci.etc deci nu stiu cum sa-ti explic ceea c simteam
daca mai vrei da-mi un mesaj pe privat si iti dau id meu funda?

| KiryuZero a răspuns:

Nu pot sa le enumar pe toatehappy

| Andya a răspuns:

1.Cand era sa raman in Brașov(eu fiind din Buzau)laughing
2.Cand era sa raman prinsa in Carrefourlaughing
3.Cand era sa cad in W.Claughing
4.Cand mi-au dat alea de la mine dn cls cu usa de la W.C. in caplaughing(eu fiind in toaleta ele erau afara si impingeau usalaughing)
5.Cand era sa-l vad pe fratemiu gollaughing)

| leoaica_1036 a răspuns:

Cosmarurile si furtunile foarte puternice

| Ovidiu200 a răspuns:

I-am spus pe mess unei fete ca o plac și a doua zi când am văzuto mi s-a ridicat pulsul de 2-3 ori îmi tremura picioarele rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| sugarlips5 a răspuns:

Pai... Atunci cand am visat ca cineva m-am zgaraiat la un picior, iar dimineata m-am trezit cu zgaraietura, Cand ma uitam in intuneric si am observat 2 ochi rosii care nu erau ai nimanui decat ai cainelui meu de plus, Cand m-am intors noaptea de la o colega si am simtit ca cineva ma urmareste si ca m'a atins, dar de fapt nu era nimeni. Sorry nu'mi mai amintesc asa binehappy

| Rolx a răspuns:

Cand era sa pic in W.C rolling on the floor)

| cosmin05 a răspuns:

Cand am fost de la un film sub 18 ani...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor