| Maka991 a întrebat:

Salut.Care vrea sa`mi spuna intamplari ciudate [infricosatoare ] din viata voastra? big grin

Răspuns Câştigător
| pisicutablue a răspuns:

Nu cred ca a fost posedat poate doar se prefacea big grin

4 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Buna Maka991 cea mai ciudata intamplare a mea a fost cand l-am visat pe dumnezeu sub o forma de papusa. Si vorbea cu mine, Mie mi se pare ceva ciudat, pentru ca fiecare dintre noi nu viseaza asa ceva, dar bine ca nu e ceva de rau... tu ce intamplare ciudata ai avut?

| Maka991 explică (pentru BlackAngel232001):

Pai am un verisor care cred ca este medium, nu stiu ce sa cred, dar intr-o seara pe la 11 jum-12 eram afara cu el cu fratele meu si mai un vecin si spuneam povesti de groaza, ne povestea el ca i se intampla lucruri ciudate si aude tot felul de voci. iar fratele meu [ 18 ani] facea misto si a spus: bag **** in fantome [am uitat sa precizez ca inainte de asta fratemiu a auzit 2 pasi in spatele lui ] iar atunci varumiu s-a schimbat la fata.Parka avea un zambet malefic, si-a intors kapu pe o parte si a aratat cu mana spre casa noastra, apoi a spus cu o voce stranie : Plecati! fratemiu era nervos si ia intors capul la loc iar varumiu l-a prins de mana si ia aruncat-o [tin sa anunt ca varumiu ii mic si slab, nu avea forta sa-i arunce mana ] apoi l-am kemat pe fratemiu sa vina acasa. Dupa cateva secunde s-a intors si a spus "stati, unde mergeti? de ce fugiti de mine? " de parca nu s-a intamplat nimic, nu`si aducea aminte de nimic... Tu ce parere ai?happy

| BlackAngel232001 a răspuns (pentru Maka991):

Chiar ciudat

| Maka991 explică (pentru pisicutablue):

Pana la urma a recunoscut ca facea misto.iar eu chiar il kredeam..nici in ziua de azi nu mai vorbesc cu el

| pisicutablue a răspuns (pentru Maka991):

Nu cred ca a fost posedat poate doar se prefacea big grin