| Alecsanndraa a întrebat:

Am un blog pe blogger.com...de unde pot sa vad cati vizitatori a avut blogul meu?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

Inscriete la un site de acest gen cum ar fi Google analitycs sau stats counter.Iti pui codul pe pagina de home si gata.

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Fa-ti cont pe http://www.wta.ro/ si pui codul in blog la tine. :D

| LuS[z] a răspuns:

La datele despre profilul tau.
Stiu ca trebuie sa dai click pe "vizualizati profilul meu complet".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un cont free pe Google Analytics si ai statistici detaliate cu tot ce misca si cum misca pe blogul tau