| AvalohAlyn a întrebat:

Care considerati ca este cel mai bun post de televiziune din Romania? Dar ziar din Romania? De ce?

Răspuns Câştigător
| hd04wbw a răspuns:

Cel mai bun post tv:TVR ( toate TVR-urile), pentru ca au de toate:muzica, stiri, cultura, filme, documentare.
Cel mai bun ziar:Adevarul ( ca e cel mai bun si are de toate)

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pro Tv. Sincer cred asta pentru ca a avut diverse proiecte interesante, chiar si proiecte care au castigat premii importante internationale. Se implica in multe.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Realitatea tv si Jurnalul National.

| darrio2007 a răspuns:

Discovery Science si Adevarul.

| Elena1234456 a răspuns:

Cel mai bun post de televiziune PRO TV, pentru ca are un format care ma atrage si emisiuni destul de bune.
Cel mai bun ziar din Romania: Click! (cu exceptia fetelor de la pagina 5) - 20% sunt articole bune!

| Klara a răspuns:

Eu urmaresc Antena 2 (cateva emisiuni), Antena 1, Prima TV si National.
Mi se par cele mai Ok posturi. Urasc ProTV-ul si TVR-urile... ce sa mai zic de Etno, Favorit, Taraf, OTV (desi recunosc, urmaresc emisiunea aia fake cu musafirii, ca macar ma amuz), sunt praf.

Iar cel mai bun ziar, Adevarul. Categoric.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Prima TV si Antena 1/ Ziarul financiar si National. Pentru ca la astea gasesc ce ma intereseaza pe mine si nu abereaza

| teodoram a răspuns:

Antena 1 happy

| razvanadriann a răspuns:

...happy sunt multe CineStar ActionStar ComedyStar...proTv,primaTv. u decizi.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discovery Science.
Ziar? Nu. Majoritatea ziarelor scriu numai c*caturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun post de televiziune din Romania este Neptun TV iar cel mai bun ziar TELEGRAFUL de Constanta fiindca si pe Neptun si in Telegraf se publica lucuri interesante pentru oricine si cele mai interesante emisiuni.