| anonim_4396 a întrebat:

Va rog cat mai multe raspunsuri la urmatoarea intrebare: Care credeti ca este cel mai bun post de televiziune?
Aici nu tinem cont de ratig si audienta sau de parerea celorlalti.Care considerati voi ca este si sa fie foarte multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| m5789932 a răspuns:

Conform sondajelor de audienta/rating, cele mai urmarite posturi tv sunt :
1. PRO TV
2. OTV
3. Antenta 1

Eu personal urmaresc posturile : Discovery, Protv, OTV, History, Prima tv, Animal Planet, Kiss tv, Wild, National Geografic

15 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Parerea mea este ca nici-unul nu e bun.Fiecare are parti bune si rele.

Intrebarea trebuia formulata astfel: Care este postul dvs. preferat de televiziune? De ce?

Raspunsul meu: Discovery Channel, Investigation Discovery(in special), de la astea macar mai inveti ceva nu te uiti pe Protv sau Realitatea unde toata ziua se cearta toti fraierii

| hatze a răspuns:

In momentul de fata pro tv! ast funda

| FucktheSystem a răspuns:

Nu ma uit la tv, dar uneori cand sunt plictisita si vreau sa aud ceva pe fundal dau drumu pe VH1

| mihaela31 a răspuns:

Discovery Travel and living, antena1.

| N3X7 a răspuns:

Hbo (toate) :p...

| MeGustaaa a răspuns:

Toate au cate ceva bun eu ma uit mai a toate

| Trinitygen a răspuns:

Discovery Science (singurul post care da cat-de-cat de tech)
HBO (Toate filmele: Avatar, Night at the museum... a lot others)

| Sἶrenἶa a răspuns:

love struck protv! ca sunt cele mai misto emisiuni

sh

taraf laughing love struck

| valentinalina a răspuns:

Acasa tv clar

| SuntRauDarPotFiImblanzit a răspuns:

Private spice

| Amy a răspuns:

Fiecare post de tv are anumite programe si emisiuni foarte bune, deci nu putem sa facem un clasament.toate sunt bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

15 raspunsuri nu sunt deloc multe, sunt chiar putine.

| marinteodora a răspuns:

Discarery chennel

| Resource a răspuns:

Cu siguranta Hbo,e cel mai bun post tv, cele mai recente filme, seriale si multe altele happy

| christine044 a răspuns:

Eu una nu am trecut peste mania desenelor, asa ca in cea mai mare parte a timpului liber urmaresc disney channel ^^. macar sunt nostime laughing