| teo2000teo a întrebat:

Care credeti ca este cel mai romantic episod Phineas si Ferb, dintre Phineas si Izabella? Eu cred ca 'Vara e a ta ', pe la sfarsit. Voi?

Răspuns Câştigător
| CookIEz a răspuns:

Filml Phineas si ferb in a 2 dimensiune cand la sfarsit izabela il saruta pe phineas love struck

3 răspunsuri:
| CristinaCristinika123 a răspuns:

Sunt de acord cu tine...dar si filmul Phineas si ferb in a 2 dimensiune pentru. ca la sfarasi Izabella il saruta pe Phineas big grin

| teo2000teo explică (pentru CristinaCristinika123):

La film partea proasta e ca nu o sa isi mai aduca aminte nimic...