| alexe333 a întrebat:

Care credeti ca este mai bun:LG Crystal GD900 sau Sony Ericsson Vivaz Pro?

Răspuns Câştigător
| DeniiiD a răspuns:

Sony Ericsson Vivaz Pro. Pana acum am avut doar Sony E. si sunt foarte multumita de el indiferent de ce model.

5 răspunsuri:
| DeniiiD a răspuns:

@ giugiumanu : Poate ca in privinta bateriei ai dreptate 50% Depinde cum ti-o formatezi tuwinking
In privinta navigatiei prin telefon nu prea. depinde ce sistem android ai. Eu mi-am luat de curand S.Ericsson Xperia mini si am avut android 1. 6. Dupa ce le-am cerut la magazin alt soft mi-au bagat 2. 1 (cel mai recent android) si merge ft ft bine.
Iar referitor la muzica (daca vrei sa-l folosesti pentru asa ceva) imi spun sigur SONY ERICSSON
PS :Intreaba reprezentantii magazinelor mari de telefoane si ai sa primesti raspuns intre NOKIA si SONY ERICSSONwinking.
Bafta happy

| giugiumanu a răspuns:

Sony Ericsson Vivaz Pro am si eu dar se descarca foarte repede bateria e mai mult de fite dar nu merge prea repede prin meniu are o camera buna dar eu zic ca mai bun e LG Crystal GD900

| giugiumanu a răspuns:

Fundabig grin?

| SSSkkkk a răspuns:

Eu iti recomand Sony Ericsson vivaz pro deoarece e mai bun.Are si tastatura full qwerty iar LG-urile se strica repede.

| alexe333 explică:

Nu ti-am dat funda da ti-am dat de 2 ori vot:d