| fuckThisLife a întrebat:

Care credeti ca este scopul vostru in viata?

19 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Un scop anume al meu nu-l gasesc inca de ce sa risc prefer sa traiesc clipa decat sa ma gandesc la ziua de maine.

| 334499 a răspuns:

Sa fur oricand se iveste ocazia

| 334499 a răspuns:

Sa fur cand se iveste ocazia si sa-mi bat joc de oameni!

| SoNevable a răspuns:

Sa devin GM pe MT2

| rapa a răspuns:

Da un pm daca te intereseaza
:d

| cartman a răspuns:

Femeia cu mustata

| chelie91ptm a răspuns:

Iubirea

| chelie91ptm a răspuns:

Sa imi intemeiez o familie. Impreuna cu medu; x

| MajorAsshole a răspuns:

"Idealul meu in viata e femeia cu mustata" laughing

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Eu nu cred ca ne cuoastem scopul in viata, deoarece fiecare zi aduce ceva nou si odata cu acel ceva nou poti sa iti schimbi scopul in viata, asa ca scopul meu in viata este cel de imi urma destinul sau de a mil farui singur.

| TootydeCool a răspuns:

Cred ca scopul meu este de a ma cunoste cat mai bine si de a trece prin toate etapele vietii incercand sa invat cat mai multe!
Succes mult noroc in viata

| bobbytronic a răspuns:

Cunoasterea

| ElvisTare a răspuns:

Sa iubesc si sa las acest sentiment urmasilor meiwinking:X

| Camelutsaa a răspuns:

Scopul meu in viata. E greu sa spui asta. acum. pentru ca schimbarile vin pe neasteptate. dar o idee tot trebuie s-o ai. Scopul meu : sa invat. sa termin liceul si sa intru la o facultate buna. sa am un job bun si care sa-mi placa. sa ma distrez. sa calatoresc, sa-mi fac o familie. iar restul vin de la sine :*

| xDianne a răspuns:

Sa ajung cinevasmug

| BubbleRO a răspuns:

Eu cred ca scopul meu in viata e sa ajut oamenii:p

| mirupet a răspuns:

Consider ca scopul meu in viata este de a lasa generatiei care urmeaza, adica omenirii, un plus de inventie, creativitate...

| BluLolipopGirl a răspuns:

Sa descoper o noua america rolling on the floor

| pandaaa_1350 a răspuns:

Sa ne nastem, sa traim, sa ne reproducem, si sa murim...straight face Stupidlaughing