| AllForOne a întrebat:

Care e scopul vostru in viata?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare face ce vrea nu e nici o obligatie din partea nimanui sa realizezi o sarcina stricta.

| aliceinchains a răspuns:

Sa iubesc.

| AlysaAly a răspuns:

Sa triesc fiecare clipa la maxim cu persoana iubita

| pufulete17 a răspuns:

Reproducerea/perpetuarea speciei! Nu pentru asta am fost creati de Dumnezeu? Cred ca asta e "scopul" suprem! Pe langa asta ar fi:sa am o familie si copii carora sa le asigur o viata buna, care, la randul lor, sa fac la fel! Al tau care e?happy

| AndreiZz a răspuns:

Sa fac ceea ce vreau!

| fr4t3ll0 a răspuns:

Loc de munca stabil, salariu cat mai bun, si, bineinteles, familia (asta presupunand si cresterea unui sau mai multor copii). Dup'aia pot muri linistit. devil