| BluePuff_3062 a întrebat:

Care da cele mai stupide raspunsuri pe acest site?

16 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

De obicei, cine pune si cele mai ...neinspirate intrebari.

Janina
| Janina a răspuns:

Toti suntem votati cu acest calificativ...asa ca nu cred ca e unul mai motat cu altul happy

Janina
| Janina a răspuns:

Pai daca tot sunt pe TPU, raspund si eu la ce mai apare nou...si cum tu tot esti activa happy

Janina
| Janina a răspuns:

Crookedsight, stupide pentru cine? fiecare interpreteaza o intrebare si un raspuns asa cum vrea

cami
| cami a răspuns:

laughing... poate ca tu. poate ca eu.thinking

cami
| cami a răspuns:

worried

| borsec a răspuns:

Cu totii dam raspunsuri stupide uneori...in functie de intrebari.

prfml
| prfml a răspuns:

laughing Cum avem pe cel mai inteligent, folositor si amuzant ar fi tare sa fie si cel mai stupid. Dar suntem o comunitate si cred ca ar trebui sa ne respectam unul pe celalalt.

prfml
| prfml a răspuns:

Fac o completare, niciodata nu am dat vot stupid doar asa ca m-a apucat pe mine, ca am fost prost dispus sau invidios cu exceptia la inceput cand m-am inscris pe site cand apasam pe fiecare ca nu procesa votul si am apasat si stupid la vreo 3 intrebari sa vad daca functioneaza. Cu ocazia asta imi cer si scuze fata de acele persoane.

prfml
| prfml a răspuns:

Fac o completare, niciodata nu am dat vot stupid doar asa ca m-a apucat pe mine, ca am fost prost dispus sau invidios cu exceptia la inceput cand m-am inscris pe site cand apasam pe fiecare ca nu procesa votul si am apasat si stupid la vreo 3 intrebari sa vad daca functioneaza. Cu ocazia asta imi cer si scuze fata de acele persoane.

| TipulVerde a răspuns:

Poti da un raspuns stupid si daca vrei si daca nu vrei sa ajuti...

| andi a răspuns:

Sa vedem statisticilewinking

| crookedsight a răspuns:

Dar cele mai stupide întrebări de la cine vin? waiting

| BluePuff_3062 explică:

Jennifer, vad ca esti foarte activa cu privire la raspunsurile mele happy

| FearNoEvil a răspuns:

Chiar asa... eu am primit vreo 2-3 calificative stupid pentru raspunsuri la intrebari la care doar am incercat sa ajut sau pur si simplu mi-am spus parerea sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti in mesajul de la TPU cu clasamentele saptamanii. Sau poti cauta la fiecare profil. Eu am multe.