| anonim_4396 a întrebat:

E cineva pe acest site intreg la minte?
Vad numai intrebari stupide si raspunsuri si mai stupide. Stiti doar sa criticati, nu sa ajutati! Abia astept sa imi stearga contul!big grin

Răspuns Câştigător
| bunny_6472 a răspuns:

Stiu cum e... eu intreb ceva si ei dau raspunsuri legate de altceva sau ma critica ca u am scris nu stiu cum. numai lume nebuna

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu prea exista nimenii... sad

| Nymphetamine a răspuns:

Ti se pare tie ca esti tu prea intreaga la minte?laughing

Intrebari si raspunsuri stupide? Inca nu le-ai vazut pe ale tale.oh go on

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@D33aFaNTh4EVeR atata timp cat pui intrebari serioase o sa ti se raspunda cu intrebari serioase.secretul e sa nu gresesti categoria.
:d aa.si daca respecti regulamentul TPU atunci ai toate sansele sa nu fi criticata.acum,sunt si copii astia de 12 ani care vor si ei sa para inteligenti sau amuzanti incercand sa arate asta criticand.
Acum tot ce poti face tu ar fi sa pui la sfarsitul fiecarei intrebari
''p.s: interzis mucosilor sub 14 ani. :p ''
Eu nu am probleme de genul acesta,dar cred ca, conteaza si ce avatar ai. :d adica, pune-ti unul mai serios.succes.

| XByancaElenaX a răspuns:

Buna D33aFaNTh4EVeR eu zic ca u ai dreptate
de ex am pus o intrebare cand incepe ...la tv serialul nana?
si zice una laughingTe uiti la nana?laughing))
sau alti ca au scris b in loc de i de ex ii critica
ba ''prostule'' dc ai pus asa eu zic ca acei oameni
trebuie nu stiu dati afara din joc a gresit omu' na ce are?laughing

| Heys a răspuns:

E un site de socializare daca u gresesti nu meriti critcata? sa stii ca o critca de la un prieten e mai valoruasa decat o alintare falsa.

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Si eu abia astept sa ti.l stearga happy!
Daca tu zici ca intrebarile si raspunsurile altora sunt stupide, ale tale cum sunt?raised eyebrows