| night_crawler a întrebat:

Care dintre voi are curajul sa se inscrie la nora pentru mamalaughing?

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Nu ai nevoie de curaj, trebuie sa fii putin nebun, sa-ti placa sa stai inchis intr-o casa aproape un an, sa ai muuuulta rabdare sa suporti tot felul de oameni, situatii... Aaa, da.Si sa fii destul de naiv sa crezi ca o sa-ti gasesti acolo marea dragoste, in captivitate...

8 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Nimeni.

| SweetCandy a răspuns:

Nu m-as inscrie nici daca mi-ar garanta cineva ca voi castiga...Doamne de ce sa ma duc acolo sa ma fac de ras, sa ma marit cu unu de care dupa maxim o luna de la iesirea din casa voi divorta?thinking nu nu...nu e pentru mine, sunt atatia barbati afara din casa, nu m-as casatorii cu un complexat care apare la tv de teama ca ramane neinsuratbig grin

| Annitu a răspuns:

Mamalaughing

| xibalba a răspuns:

Nu iti trebuie curaj, iti trebuie multa prostie

| costyn162 a răspuns:

Eu m-as inscrie doar pentru conditiile de acolo... Dar in rest nu... Dar imi place emisiunea, e misto sa vezi cum se cearta aia ca prostii.laughinglaughinglaughing

| www a răspuns:

De ce as vrea sa fac astalaughing?

| Lale_2033 a răspuns:

Eu nu... Nu suport emisiunea aia, nu m-as lega de un strain doar pentru niste bani. Rar e cineva pe acolo care e putin mai inteligent, care se face remarcat si prin altceva decat printr-o gura mare.
Asta e parerea mea, sper ca fanii emisiuni sa nu se supere pe mine.

| lenyia a răspuns:

Curaj am....pacat ca nu mai am varsta si statutul necesar!hee hee