| 888888 a întrebat:

Ai particita la emisiunea nora pentru mama?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Eu ar trebui sa particip ca. soacra dar nu as participa cit despre baietii mei nici nu se uita dar sa participe... mi se pare ceva,, sincer oribil daca doresti sa ti gasesti perechea prin publicitate mai bine la matrimoniale ma refer la cei tineri cit despre mame.nu niciodata pentru ca fiecare isi alege ce vrea si daca ii e bine ok nu o ia pentru mine. ace mai suntem pe vremea cind veneau la fata baiatul cu parintii sa vada ce are. ce stie sa faca .etc.nu... e mult prea.demodata.

12 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Inainte ( acum vreo 2-3 ani ) as fi participat, acum nu.

| xibalba a răspuns:

Nu, nici daca ar veni special pentru mine sa ma ia de acasa.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu straight face
Dar imi place emisiunea laughing

| carminaburana43 a răspuns:

Da ca soacralaughing

| Silvia a răspuns:

Nu

| Bishop a răspuns:

Nuuuu

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

laughing...Nu...in primul' rand ca sunt prea mica iar in al doilea rand ca nu mi place emisiunea aiabig grin

| fevrier a răspuns:

În niciun caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata, mi se pare de proasta factuta, ma fac de ras pe toata stradalaughing glumesc, lucrez intr-un mediu care nu ar accepta o poanta proasta ca emisiuna asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu-mi place să fiu în centrul atenție cu toți banii din lume. Am o altă gândire. Prefer să stau în umbră pentru a mă putea desfășura așa cum îmi doresc și îmi este mai mult decât bine.
Pa, pa.

| night_crawler a răspuns:

Eu nu, mama da laughing

| bOom a răspuns:

big grin mai bine sa privesc cum altii se fac de ris...decit sa-si bata joc altii de mine...