| Sconcsiş a întrebat:

Care e baschetbalistul vostru preferat roman?
Dar strain?

3 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Din Romania imi place Virgil Carutasu iar din strainatate ...desi americanii sunt mvp-urile acestui sport spun totusi Pau Gasol. E prea bun sa nu imi placa...

| `KiddO` a răspuns:

Hahah, grea alegere thinking ar fi mai muulllttiiiii. Imi place de Capusan si de Fometescu happy. Iar strain din tara : Porter, Louis [Darby], Lawrence...laughing stiu am pus mai multi, imi e greu sa aleg! Apoi, strain din alta tara laughing : Ray Allen, Garnett...Si cam atat.

| toteusunt a răspuns:

Hmmm pai roman e Claudiu Fometescu si Adi Voinescu.
iar strain... nu stiu laughing David Lawrence laughing