| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna prezentatoare TV din Romania? Dupa parerea voastra... Luati in calcul atat profesionalismul cat si apectul!

15 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De departe Andreea Esca...este si cea mai longeviva...
Crudu nu mai este cruda de mult, ca intre timp se pare ca fost si maritata si a inceput sa se coaca, a pozat intr-o revista pentru barbati si a dat in parg si apoi si-a dat bacalaureatul...
"gura targului" spune ca tatal sau i-a facut o emisiune speciala pe TVR2, unde va presta impreuna cu Aurelian Temisan...nu stiu exact profilul emisiunii, daca intre timp nu o fi cazut din copac de tare ce s-a copt...

| inna a răspuns:

Andreea Raicu happy

Shin
| Shin a răspuns:

Em... Daniela Crudu laughing Scz, eu cred ca... Andreea Esca este cea mai cunoscuta...
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

@bubulina, cum poti sa intrebi asa ceva? Are 19 ani si arata... cum arata tongue Si mai e si saraca de. "duh" pe deasupra... ce-si poate dori un barbat mai mult? laughing)
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

@DMV, pai era cruda odata. acum clar nu mai e, dar i-au ramas numele... si silicoanele.
Shin.

| crisS a răspuns:

Andreea Esca

| BUBULINA a răspuns:

Exact Esca
@Shin ce ai ce daniela crudu?laughing)

| DMV a răspuns:

Tare ciudata fiinta e Daniela Crudu asta... E asa... In carne... Nu prea i se potriveste "Crudu". Poate Daniela Biftec.

| DMV a răspuns:

@Shin: Ai dreptate, n-a apucat sa se coaca, au si-nceput-o astia.

| DMV a răspuns:

@Shin: Ai dreptate, n-a apucat sa se coaca, au si-nceput-o astia.

| pisika a răspuns:

Nu zic de profesionalism, atitudine, etc... ci de aspect si charisma: dupa parerea mea, Melania Medeleanu e o prezenta placuta. happy restul.nu comentez ( nici de bine nici de rau)

| Psihoyounger a răspuns:

Andreea cretulescu si melania medeleanu. Prima este o persoana foarte directa, spune oricui si oricand ce gandeste indifernt cine ar fi si arata in emisiunea ei adevarata fata a lumii, mai ales a Romaniei. Imi place de ea.
Melania Medeleanu are carisma si este o persoana foarte placuta. Zambeste la orice si imi place cat de repede si cat de clar vorbeste. Astea-s pereferatele mele.

Caly

| catalina_2916 a răspuns:

Gabriela cristea si mihaela radulescu...

| iiirrriiisss a răspuns:

Andreea Raicu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eugenia Voda