| eddie10 a întrebat:

Care e cea mai faina carte pe care ati citit-o?

31 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Regina de gheata de Alice Hoffman si Soarele Gol de Isaac Asimov.

| benny a răspuns:

Capra cu trei iezi

| dianaelena2011 a răspuns (pentru benny):

Cati ani ai? 5?

| benny a răspuns (pentru dianaelena2011):

Am mult mai mult decat iti imaginezi

| dianaelena2011 a răspuns (pentru benny):

Atunci cum poti sa zici capra cu trei iezi cand asta nu e carte. Chiar daca poate ai vrut sa faci o gluma e de prost gust.

| benny a răspuns (pentru dianaelena2011):

Daca asta nu e carte ce e? hartie igienica?

| Dumnezău a răspuns:

Khaled Hosseini-Vanatorul de zmeie
John Steinbeck-La rasarit de Eden
Friedrich Nietzche-Antihristul

| KoRoGirl a răspuns:

Seria Amurg (toate cele 4 carti)

Răspuns utilizator avertizat
| vali1985 a răspuns:

Twilight sau Amintiri din copilarie! Funda please.

| doroteea a răspuns:

Nu am citit prea multe carti, dar la majoritatea, dupa ce le terminam, puteam spune ca a fost cea mai frumoasa carte...Mereu ne schimbam parerile despre "cea mai frumoasa carte citita". Tocmai am citit Cismigiu & comp si a fost o carte foarte frumoasa si amuzanta. Cele citite acum ceva vreme si care mi-au placut au fost: Zece negri mititei, Invitatie la vals, 2 ani de vacanta, insula misterioasa...happy.

| Rose3 a răspuns:

Seria Twilight love struck

| wforweirdo a răspuns:

N-am mai citit o carte în întregime de mult timp. Dar ultima carte pe care am citit-o şi îmi amintesc că mi-a plăcut a fost Întuneric de John Saul.

| katalyn27 a răspuns:

Legislatia auto 2011, cea mai buna carte, care am citit-o, atat de mutl mi-a placut incat am citit-o de 3 orilaughing

| AllinaDaniella a răspuns (pentru katalyn27):

laughing Makr ai luat sala?

| katalyn27 a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Am luat-o cu 23:X

| AllinaDaniella a răspuns (pentru katalyn27):

Felicitari. Si traseul?

| katalyn27 a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Mersi, inca nu am fost I don't want to see
tu ai carnet?big grin
hai sa nu mai facem offtopic aicilaughing vb prin PM daca vrei

| AllinaDaniella a răspuns (pentru katalyn27):

Inca nu, pe 14, adica miercuri am traseul de dat:d

| katalyn27 a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Bafta, sa-mi zici cum te-ai descurcat, eu pe 12.01. 2012 ma programatstraight face tarziu... nu vrei sa vb prin PM(personal mesaje), mesaje?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru katalyn27):

Tarziu...Cand ai dat sala?

| XjessikaX a răspuns:

Nu cred ca exista o carte preferata, pentru ca toate care le-am citit au foost superbe si pline de mister. Dar sunt cateva care totusi nu le-as mai da drumul din mana : "Universul intr o coaja de nuca" - Stephen Hawking. Fata cu portocale-Jostein Gaarder, dar totusi cele care m`au impresionat pana la siuflet sunt cele de Jules Verne

| Camz a răspuns:

Tara minunilor-gieuseppe culcchiahappy

| BlackRose4ever a răspuns:

"o viața" de guy de maupassant

| Elsiane a răspuns:

"Cei trei muschetari" de Alexandre Dumas. (încă nu am terminat-o!)

| mihaelaalol a răspuns:

Cea mai faina carte pe care am citit-o a fost saga amurg:zori de zi

| Nutzzuboy a răspuns:

Nu are momentan titlu

| Britney22 a răspuns:

Twilight:X

| xxXXCatalinXXxx a răspuns:

Aventurile lui Huckleberry Finn
funda?

| BuYaKa99 a răspuns:

Jurnalul unui pusti, monstrii de robert sheckley, batman forever si multe altele

| razvanturcu989898 a răspuns:

Jules verne- 2 ani de vacanta~!