| Alecsandraa97 a întrebat:

In vacanta asta trebuie sa citesc o carte de Jules Verne, dar nu stiu care e mai buna sau mai "faina"... voi care ati citit-o si care mi-o recomandati? P. S. Am doar primele volume.

8 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Capitan la 15 ani

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Eu iti recomand Capitan la 15 ani happy

| MusicisMusic a răspuns:

Eu citesc acum 20000 leghe sub mari

| WatswovskyvonAle a răspuns:

20. 000 de leghe sub mari sau vulcanul de aur sau ceva de genul...

| poppies a răspuns:

Vai, mie nu-mi place cum a scrislaughingiar cum diriginta mea.era cam obsedata de Jules Verne, am citit 2 ani de vacanta. E dragutica...

| schlau a răspuns:

Orice de jules verne

| mafioata_7621 a răspuns:

Eu citesc in acest moment Castelul din Carpati si e faina...la inceput e oleaca de istorie da nu strica

| www_6598 a răspuns:

In opinia mea, toate cartile scrise de jules verne sunt foarte interesante si merita citita oricare dintre ele