| Ancutza05 a întrebat:

Imi spune careva o carte faina si ff interesanta? Am chef de citit si mi se intampla rar asa ca? fundahappy

Răspuns Câştigător
| matadoru a răspuns:

Alchimistul,Gestapo,Calatoria mincinosilor.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

A game of thrones de George R. R. Martin
*este si serial *
http://www.cartiabc.ro/......377-p.html

| AnonimKidd a răspuns:

''Marele Nate'';''Insemnarile unei pustoaice'';''Jurnalul unui pusti''.Vei descoperii prin aceste carti cat de distractiv poate fii cititul.(nu sunt plicticoase, au cuvinte noi ca iphone si mai ales daca esti copil(12-14 ani ) le vei adora.Bafta!

| Eusicamatat a răspuns:

Jurnalul lumii de dincolo... misterele femeii... twilight brak in down(cea mai buna). jurnalul unui vampir flamand.luna aproape de sfarsit etc. funda plzz sad

| Ancutza05 explică:

Am 15 ani...ma gandesc la cv mai interesant decat astea.

| SunsetSun a răspuns:

Contele de MonteCristo.