| Şoricel_3591 a întrebat:

Care e cea mai vizitata categorie... dc?

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

De obicei nu este vizitata categoria.ci in cea care se pun cele mai multe intrebi deoarece atunci cand postezi o intrebare trebuie sa alegi categoria, si de sila sa o alegi pe cea corecta, o pui pe prima.adika Adolescenti!

| Do_3377 a răspuns:

Cea de adolescenti...Si nu stiu de ce...

| Alexxandra97 a răspuns:

Draga Soricel! Cea mai vizitata categorie are peste 127364 de intrebari adica adolescenti.Pentru ca sunt multi adolescenti care pun intrebari de genu:unde as gasi subiectele la olimpiada la romana tec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea ai vizitata este adolescenti big grin...big grin