| Fashion a întrebat:

Care credeti ca este cea mai vizitata categorie? De ce?
Astept mai multe pareri!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Adolescenti!
. pentru ca TPU este format in special din useri adolescenti cu problemele specifice varstei!
dar cea mai populara.ramane t/a!
. pentru ca toata lumea adora sa rada!

| ILied a răspuns:

Da si nu. Da pentru ca aici sunt toate informatiile necesare si nu pentru ca nu-s multe intrebari. Mai ales ca acolo pun toti oamenii intrebari de exemplu "Unde e magazinul X din orasul Y?", "De ce nu merge jocul X?", "Ce sa fac in vara asta?", "Ce sa mai citesc?" etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dragoste si sex" clar laughing). pentru ca sunt multi cu probleme sentimentale sau intime...

| oohYeahBoo a răspuns:

Adolescenţi, pentru că are de două ori mai multe întrebări decât următoarea, ''Dragoste şi sex''.