| JosCenzura a întrebat:

Care e cel mai bun laptop pana in 3000 de ron? Dar precizez ca vreau sa ma si joc pe el.Nu jocuri pretentioase dar sa mearga perfect Cs 1.6 Fifa...etc.

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Un prieten si-a luat Sony vayo cam pe la 3000 ron.merge foarte bine, suporta jocurile cu succes, insa nu stiu exact ce model. oricum toate de la Sony vayo sunt foarte bune.

| kitto a răspuns:

Samsung rv508 tongue e ce am eu si merg toate super ^w^... si a costat hm pana in 1800