| xAlexis a întrebat:

Care e cel mai jenant, trist moment din viata voastra? Cel mai frumos si amuzant sau trist
Pam-Pam=funda!

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Cel mai jenant moment din viata mea s-a intamplat intr-o zi la scoala.Eram la ora si eram de servici.A venit profesoara in clasa si cand a vazut ce bureti aveam(plini de praf) m-a trimis sa ii spal la baie.Am intrat in baia baietilor fiind mai aproape.Cand am intrat, baiatul cel mai dragut din scoala se usura acolo.Eu cand l-am vazut am vrut sa ies din baie dar m-am izbit in usa, am alunecat si am cazut jos.M-am udat toata deoarece pe jos era apa, m-am si murdarit si m-am si julit toata prin coate iar acel baiat a mai si ras de mine.Eu m-am inrosit toata, i-am cerut scuze si m-am dus in baia fetelor sa ud buretii desi abia mergeam pentru ca ma dureau toate.Cand am intrat in clasa toti colegii au inceput sa rada de mine deoarece eram toata murdara de creta(mai aveam si panataloni negri), toata eram flocaita si aproape plangeam.Lor li s-a parut foarte amuzant dar eu nu am iesit pe hol in pauze vreo 2 saptamani de rusine. :-s

2 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Cel mai jenant : Cand m-a sters mama prima data la fundrolling on the floor
cel mai trist : cand mi-a cazut primul' dinte de lapte laughing
cel mai frumos : cand m-am sarutat prima oara laughing
cel mai amuzant : acum cand imi amintesc de toate asteahee hee

| dennis17 a răspuns:

Cel mai jenant; trist - Cand am aflat ca sunt un pacatos nemernic
Cel mai frumos - Cand am aflat ca a murit cineva pentru mine; Isus