| VaNThEkaMP a întrebat:

Care a fost cel mai jenant moment din viata voastra cel mai amuzant primeste funda

12 răspunsuri:
| ILoveMyBed a răspuns:

Pai, cand eram la ora de sport, cand faceam gimnastica, m-am aplecat si mi sau rupt pantaloni la spate.

| DrunkenRat a răspuns:

Aveam ora de sport. si vroiam sa merg in vestiar sa-mi las telefonul, dar colega mea spunea sa-l mai las la ora. si bataleam din maini in drum spre vestiar, iar cumva ne-am impiedicat si am cazut efectiv pe jos in fata vestiarului, in pozitie absolut orizontala una peste-pe-langa cealalta. Si culmea, usa era deschisa, iar celelalte fete se schimbau.

| raluca250 a răspuns:

Paii... blushing
eram in cantonament la sfantu` gheorghe
si jucam adevar sau provocare cu niste baieti de la Bucuresti
eu am ales provocare si m`au pus sa fac 50 de genoflexiuni
nimic mai simplu doar ca de juma` de ora ma tot tineam pentru ca aveam nevoie sa elimin niste "gaze" blushing [pe motiv ca idiotii au incuiat usastraight face]
si cam pe la ultima... am dat drumu` la aer rolling on the floor
va dati seama ce jenant a fost
colegele mele si cu aia radeau de mine si eu nu stiam unde sa ma ascund I don't want to see
Big fail
sau [asta nu e prea jenant dar totusi ]
statea tata la pc
si eu dadusem pe youtube sa ascult muzica [am cont deci am dat la "wach later"]
nu pot sa zic ca ascult muzica cu continut "obbscen" doar ca melodia "olimpiada" [bug mafia] imi place f mult.
si aveam in lista si mel. aia
statea tata si isi cauta ce cauta el pe net si incepe melodia aia
am crezut ca imi fuge pamantu` de sub picioare dat fiind faptul ca tata ma stie o faata cuminte laughing

| raluca250 a răspuns:

Mi-am mai adus aminte una` rolling on the floor
Eram afara [cand eram si eu mica day dreaming]
si jucam ascunsea :X
Era seara parca thinking
si m`am ascuns dupa un copac si ma asezasem in fund ca sa nu ma vada nimeni laughing
mda si m`am asezat pe un excrement de caine rolling on the floor
Eu nu oservasem deci habar n`aveam de ce se uitau prietenii mei asa urat la mine rolling on the floor

| deeutzy a răspuns:

Acum un an cand m-am impiedicat de pragul usii si am cazut sub fusta doamnei directoare laughing

| FlorinDiablo a răspuns:

Cand mi-am rupt piramida nazala

| georgeseriful a răspuns:

Cand am luat S la limba romana clasa a 2 si acu sunint clasa a 2.

| orman a răspuns:

Siebenburgen bine ca nu ai cazut in sus. daca tot ai cazut jos laughing)

| Triana a răspuns (pentru orman):

Este o diferenta intre a cadea jos si a cadea efectiv pe jos. Este pleonasm numai daca spui "a cadea jos" unde jos este adverb. Dar in "a cadea efectiv pe jos", devine complement. Incearca sa studiezi ceva, pentru a evita caderea in sfera ridicolului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeam pe strada si un mos a scuipat, si m-a scuipat pe papuc >.

| Tania a răspuns:

Pai era iarna si am cazut intr-o mocirleala de aia nasola si nici nu am putut sa ma ridic din prima pentru ca hainele erau grele,s-a intamplat in statie si mai tineam si un ursulet alb, dar el nu a patit nimic.
Altadata am cazut pe burta in autobuz, iar cel mai penibil a fost cand eram in clasa a6a eram la tara si eu cu niste fete radeam si ne intinsesem pe jos,iar eu m-am pus cu,capul fix intr-o baliga, iar fetele radeau si mai tare si nu intelegeam de ce, dar continuam sa rad si eu de rasul lor.Bine ca a fost uscata.Ihh.

| MarkusRay a răspuns:

Cand am incercat sa ma dau mare in fata fetei pe care o placeam si mi-am rupt mana.