| Liiidiaaa a întrebat:

Heu TPU
Care a fost cel mai jenant moment din viata voastra dar amuzant?

Răspuns Câştigător
| kati3mary a răspuns:

Luni s-a intamplat...aici unde locuiesc, a nins foarte mult. Sii, mergeam la scoala, pe marginea drumului. Fix cand am ajuns in statia de autobuz, unde erau vreo 10-15 oameni care sa ma vada ( big grin ), am calcat aiurea: zapada din șanțul de pe marginea drumului era la acelasi nivel cu pamantul si am calcat fara sa-mi dau seama,acolo,si m-am dus la fund pana mai sus de genunchi laughing Eram cu sora mai mica,si toata lumea se uita la mine cum ma chinuiam sa ma misc,sa pot iesi de acolo (in plus,cazusem fix in fata unui baiat care ma cunostea,si statea si se uita si el la mine). Bine,pana la urma m-am ridicat,ca nimeni n-avea de gand sa faca ceva sa ma ajute,toti stateau si isi dadeau coate (bine ca nu mi-au facut poza!),si, am mers mai departe. Cel mai naspa moment: sora mea ma striga din urma sa ma opresc, ca imi uitasem ghiozdanul acolo; mi se rupsese breteaua care o purtam pe umar, si n-am bagat de seama, am plecat fara el big grin Imi venea sa intru in pamant de rusine cand vedeam pe toti aia cum rad in timp ce sora mea alerga cu ghiozdanul in mana si strigand: ai uitata asta! laughing A fost horror. Tu ce ai patit?

6 răspunsuri:
| Liiidiaaa explică (pentru mgtow):

Din viata voastra mastraight face

| mgtow a răspuns (pentru Liiidiaaa):

Stiu ma

| Liiidiaaa explică (pentru mgtow):

Pai daca stii de ce le dai pe astea
Astea sunt de pe youtube:

| mgtow a răspuns (pentru Liiidiaaa):

Pt ca e amuzant.