| Nebuneală a întrebat:

Care e chestia cu lenjeria rosie de revelion?

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Este o superstitie care spune ca daca porti lenjerie rosie de revelion vei avea noroc tot anul
happy

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se spune, ca aduce noroc. Insa eu sunt de parere, ca norocul ni-l facem singuri.

| LoReDaNa a răspuns:

Nu stiu din astea ))laughing

| Nume a răspuns:

Nu stiu.

| haiZI a răspuns:

E mai sexi
Daca ai si sapca rosie esti ca si o craciunita sexi

| Luts02 a răspuns:

E un moft.

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Se zice ca daca porti lenjerie intima rosie in noaptea de revelion vei avea noroc tot anul... si nu doar lenjerie, sa fii imbracata cu ceva rosu si se zice ca vei avea noroc.

Bafta. si un an nou fericit!

| BuBuLetS a răspuns:

Se spune ca ai noroc tot anulwinking.

| candyx_5036 a răspuns:

Se spune ca daca porti lenjerie rosie in noaptea dintre ani o sa ai noroc tot anul mai ales in dragoste

| dbblondii a răspuns:

Se spune ca aduce noroc dar nu trebuie neaparat sa fie lenjerie orice altceva rosuwinking

| Rooby a răspuns:

Pac-pac