| Cocheta a întrebat:

Lenjeria rosie si parul negru este sexy? Intrebare pentru baieti... Vreau sa-mi surprind prietenul tongue

12 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nuuuu! lenjerie neagra si pe stop.il surprinzi sigur!

| ionutzul31 a răspuns:

Nu conteaza ce porti, ca doar nu la asta se va concentra tongue laughing

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-l inainte ce culori ii plac. Fara sa ii spui scopul intrebarii. Daca nu ii place rosul?

| Liquify a răspuns:

Sfat de la o fata: Daca vrei sa il surprinzi, nu te chinui prea tare sa si impresionezi, sa nu te faci de ras. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Liquify):

Esti invidioasa?

| Liquify a răspuns (pentru darrio2007):

Aha mor de invidie ca nu-s bruneta. love struck laughing
Ceea ce am spus e adevarat si imi sustin opinia in continuare. Daca te chinui prea tare sa impresionezi poti sfarsi cu o reactie opusa celei asteptate din partea baiatului.
Nu am insinuat nici un moment ca nu ar trebui sa faca ceea ce a spus ca doreste. Era un sfat. Fa diferenta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Liquify):

Am facut diferenta si raman la parerea mea.Vezi situatia cu ochii unui baiat si apoi trage concluzii.Esti blonda? Ai spus ca nu esti bruneta.

| jimime a răspuns:

Lenjeria rosie in general trezeste animalul din orice barbat, indiferent daca ai fi roscata, blonda, satena sau bruneta. Deci, evident, Lenjeria rosie e ideala pentru a'ti surprinde partenerul.

| nighter a răspuns:

Foarte sexy big grin

| SteauaNordului a răspuns:

Daca lui ii plac blondele? in primul rand e " lenjerie" in al doilea rand mai bine il surprinzi cu o pozitie noua. parerea mea. degeaba iti pui lenjerie rosie daca nu mai iesiti din " misiune" de 2 ani tongue

| Hohenheim a răspuns:

Dupa mine, DA!
Cum a zis jimime, lenjeria rosie trezeste predatorul sexual din orice barbat! laughing

| oasis a răspuns:

LenJeria rosie si parul legru SUNT sexy, nu este sexy.