| mirela01 a întrebat:

Hei stie cineva daca te imbraci in rosu in seara de revelion inseamna ca ai noroc in dragoste? ma refer la lenjeria intima daca o ai rosie inseamna ca ai noroc in dragoste?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce disperi?
Dragostea te ia prin surprindere, cu sau fără lenjerie intimă roșie!
Pa, pa.

| BoBBy a răspuns:

Degeaba iti iei lenjerie intima rosie daca nu tio vede nici un baiat laughing

| love_1456 a răspuns:

Da! asa se zice...

de revelion fac si eu acest lucru dar nu pentru ca sunt superstitioasa ci pentru ca asta este traditia si e un lucru frumoshappy

| ιυвιтα a răspuns:

Am auzit si eu despre acest lucru!
Nu prea cred ca va merge dar, hei! poti purta doar de dragul de a purta sau pentru traditie.Nimeni nu spune sa nu porti!
Poti purta dar nu cred chestia cu norocul in dragoste!
Succes!
Si un An Nou Bogat si Fericit!
Funda?

| todea1990 a răspuns:

Daca ajunge baiatul acolo sa vada lenjeria poate ai noroctongue

| FetitSa a răspuns:

Astea sunt doar superstitii happy

nu se stie ce o sa fie in noul an. happy

funda >

| LaLalaaa a răspuns:

Da! dar nu e nevoie sa ai toata lenjeria rosie
eu imi iau doar chiloti rosiitonguelaughing

| Minty a răspuns:

Da.asa se zice.

| noname_3207 a răspuns:

Da.